محاکمه یک معلم ۴۱ ساله آلمانی که متهم است مرد دیگری را کشته و تکه‌هایی از بدن او را خورده است، روز سه شنبه ۱۰ اوت (۱۹ مرداد) در برلین آغاز شد.

به گزارش بخش جهان آریاتودی؛ دادستانان می‌گویند متهم قربانی‌اش را که یک مکانیک ۴۳ ساله بوده در یکی از سایت‌های دوست‌یابی آنلاین پیدا کرده است. بنا به گزارش خبرگزاری دولتی آلمان، مظنون ابتدا بدن مرد را در آپارتمانش در برلین خرد کرده و سپس تکه‌های آن را در محله‌های مختلف شهر پخش کرد.

پولیس هفته‌ها به دنبال مکان فرد مفقود شده می‌گشت تا اینکه با کمک سگ‌های ردیاب تعدادی از استخوان‌های او در جنگلی در شمال پایتخت یافت شد. پولیس با توجه به اینکه استخوان‌های پیدا شده به کلی عاری از گوشت بوده، مظنون به آدم‌خواری شده است.

روزنامه «بیلد» پیشتر به نقل از پولیس برلین گزارش داده بود پولیس با بررسی داده‌های تلفون مرد مقتول توانسته یک راننده تکسی که او را به منزل مرد متهم برده بود، شناسایی کند.

کارآگاهان همچنین با بررسی داده‌های یک سایت اینترنتی دریافته بودند که مقتول و متهم با یکدیگر قرار ملاقات گذاشته بودند. سخنگوی اداره کاراگاهان پولیس برلین به رسانه‌ها گفته بود: «فرد مظنون به آدمخواری علاقه داشته است. او در اینترنت درباره این موضوع جستجو کرده بود».

پولیس می‌گوید هیچگونه شواهدی در دست نیست که نشان دهد مقتول با رضایت خودش خوراک فرد متهم شده باشد.

پیشتر رسانه‌های آلمان گفته بودند یک دستگاه اره استخوان‌بری و حجم زیادی سود سوزآور همراه با رد خون در انبار خانه معلم ریاضی و شیمی کشف شده است. اسامی فرد متهم و قربانی به دلیل حفظ حریم خصوصی منتشر نشده است.

انتظار می رود محاکمه متهم در دادگاه ایالتی برلین تا اواسط ماه اکتوبر ادامه داشته باشد .

قبل از این نیز در سال ۲۰۰۶ دادگاهی در آلمان فردی به نام آرمین میویس را در پرونده قتل و خوردن مردی که به صورت آنلاین ملاقات کرده بود، محکوم کرد. این فرد در حال حاضر در زندان است و حکم حبس ابد خود را می‌گذراند.

آریاتودی – بخش جهان

Print Friendly, PDF & Email