جسد آزاده نامداری مجری سابق رادیو و تلویزیون (صدا و سیما) دولتی ایران عصر شنبه (7 حمل/فروردین – 27 مارچ) در خانه‌اش در غرب تهران پیدا شد.

به گزارش بخش ایران آریاتودی؛ به گفته رسانه‌های ایرانی، مادر وی پس از دو روز بی خبری از دخترش به منزل او در غرب تهران – منطقه سعادت آباد – مراجعه می‌کند و با جسد وی روبرو می‌شود. به گفته کارشناسان اورژانس و بر اساس بررسی‌های اولیه ۴۸ ساعت از مرگ او می‌گذرد.

به گفته محمد شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران به نقل از خبرگزاری فارس کارشناس پزشکی قانونی با حضور در محل حادثه، بررسی‌ها برای مشخص شدن علت فوت وی را آغاز کرده‌اند.

وی همچنین افزود که «اثری از جراحت و اصابت چاقو بر پیکر وی مشاهده نمی‌شود» و علت مرگ پس از کالبد شکافی مشخص خواهد شد.

آزاده نامداری از مجریان شناخته شده و جنجالی تلویزیون ایران بود و ازدواجش با فرزاد حسنی –که وی نیز از مجریان مطرح تلویزیون ایران است– و جدایی‌اش از او در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های مختلفی در پی داشت.

همچنین انتشار فلم و عکس‌های بی حجاب از وی در سوییس جنجال آفرین شد. خانم نامداری تا پیش از این همواره با چادر و حجاب کامل در تلویزیون و انظار عمومی ظاهر می شد و بارها اعلام کرده بود که “افتخار می کند که چادری است” و به دیگران نیز توصیه می کرد چنین پوششی داشته باشند.

او در واکنش به انتشار فلم و عکس بدون حجاب خود گفت که در آن مکان تنها «محارم» وی حضور داشتند. اما منتقدین وی را مورد هجمه قرار داده و گفته بودند که حضور بدون حجاب در یک تفریحگاه عمومی که صدها تن در آن رفت و آمد دارند توجیه پذیر نیست و در اطراف وی فقط “محارمش” حضور نداشته اند.

آریاتودی – بخش اجتماعی

Print Friendly, PDF & Email