ساشا بارون کوهن، بازیگر و کمدین بریتانیایی که با ایفای نقش در داستان‌های «بورات» مشهور شده، برای جمهوریخواهان امریکا دردسر ساز شد.

«بورات» یک فلم کمدی است که در جریان آن، ساشا کوهن در نقش «یک گزارشگر تلویزیونی قزاق» به جاهای مختلف سفر می‌کند و به شرح زندگی واقعی مردم می‌پردازد.

اما او به تازگی توانست در داستان جدیدی از «بورات» رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا و شهردار پیشین نیویارک را در موقعیتی بسیار ویژه گرفتار کند.

بنا بر گزارش رسانه‌های امریکا، ساشا کوهن به کمک دوربین مخفی توانسته است از وکیل شخصی دونالد ترامپ در وضعیتی نه چندان مناسب فلم بگیرد.

قرار است این فلم روز جمعه ۲۳ اکتوبر (۲ عقرب) در سرویس اشتراک «آمازون پرایم» منتشر شود و این خبر خوبی نه برای دونالد ترامپ است و نه طرفدارانش به ویژه آقای جولیانی.

در این فلم، رودی جولیانی را می‌بینیم که در اتاق هتلی روی تخت خواب دراز کشیده و دستش درون پطلونش است؛ آنهم در حالی که یک زن بالای سر اوست.

داستان از این قرار بوده که ماریا باکالووا، بازیگر ۲۴ ساله توانسته بود با معرفی خود به جولیانی به عنوان دختر «بورات» و خبرنگار یک شبکه تلویزیونی محافظه‌کار امریکا، آقای وکیل را برای انجام یک مصاحبه متقاعد کند.

به این ترتیب رودی جولیانی می‌پذیرد که برای انجام مصاحبه‌ای با موضوع اقدامات دولت ترامپ در قبال بیماری همه‌گیر کووید۱۹ به هوتل محل اقامت این خانم برود.

در پایان این مصاحبه، خانم خبرنگار به جولیانی پیشنهاد صرف یک نوشیدنی در اتاقش را می‌دهد؛ آنهم در حالی که در داخل اتاق هوتل، دوربین مخفی کار گذاشته شده بود.

اینجاست که صحنه‌ای غیرقابل انتظار رقم می‌خورد؛ در جریان صحبت‌های آنها در اتاق، خانم خبرنگار میکروفون را از لباس جولیانی جدا می‌کند و سپس آقای وکیل روی تخت خوابیده و دستش را داخل پطلونش می‌کند.

لحظاتی بعد «بورات» وارد اتاق آنها می‌شود و می‌گوید: «او فقط ۱۵ ساله است، او برای تو خیلی پیر است».

رودی جولیانی ۷۶ ساله بعد از انتشار خبر این رسوایی، در توییتر با دروغگو خواندن ساشا کوهن، در توجیه آنچه در این صحنه دیده شده می‌نویسد: «این صحنه کاملا ساختگی است. من تنها پس از آنکه میکروفون را از لباسم جدا کردم، داشتم پیراهنم را درون پطلونم می‌کردم».

آریاتودی – بخش جهان

Print Friendly, PDF & Email